Welcome, Guest. Please login or register.

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Inne / Odp: Strony internetowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez biz dnia Lipiec 11, 2017, 16:09:21 »
Niesamowite zdjęcia, jestem lekko w szoku...
2
Inne / Odp: Sprzedam mieszkanie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez biz dnia Lipiec 11, 2017, 16:07:43 »
Pokaże mojej siostrze, akurat jest w trakcie szukania mieszkania :)
3
Inne / Odp: Inne
« Ostatnia wiadomość wysłana przez biz dnia Lipiec 11, 2017, 16:06:20 »
A u mnie śmiga superowo :)
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gogo dnia Czerwiec 17, 2017, 10:17:46 »
Coś o Helu. Niestety HD i u mnie na kompie ten film się strasznie wlecze.

https://vod.pl/programy-tv/1000-miejsc-w-polsce-ktore-musisz-zobaczyc-hel/d4s860h
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez procredito dnia Maj 16, 2017, 11:28:42 »
Niestety żywioł jest silniejszy od nas...
6
Wrocławskie Fortyfikacje / Odp: Infanterie Raum 14
« Ostatnia wiadomość wysłana przez luki dnia Maj 15, 2017, 18:33:46 »
Niedługo będzie publikowany archiwalny plan rejonu dla 14, który wyszperałem jakiś czas temu. Zaspokajając Twoją ciekawość napiszę tylko, że działka forteczna była nieznacznie większa od obecnej (obejmowała staw zbierający wodę z odwodnienia terenu). Obecne ma 0,76 ha, miała około 0,9 ha.
Kontakt złapiesz z "Gremium" bez problemu np. w piątki wieczorem, w soboty - jak są na terenie. Z tym, że schron do nich nie należy i mają tylko domek.
7
Wrocławskie Fortyfikacje / Odp: Infanterie Raum 14
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gogo dnia Maj 14, 2017, 19:59:58 »
Obecnie mieści się tam grupa motocyklistów. I aby złapać z nimi kontakt to przy wizycie tam, trzeba wrzucić list do skrzynki.

A przy okazji jak wygląda rozrys całej działki obiektu, wraz z rejonem ograniczeń budowlanych?
8
Inne / Sprzedam mieszkanie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kikutek dnia Marzec 29, 2017, 08:55:27 »
Witam :) Sprzedam mieszkanie przy ul.Białodrzewnej. Mieszkanie w wysokim standardzie znajduje się na pierwszym piętrze w dwupiętrowym domu wielorodzinnym. Mieszkanie posiada taras (16m2), który nie wliczany jest w powierzchnię użytkową mieszkania. Pod budynkiem znajdują się garaż, który jest w cenie mieszkania. Okna wymienione na PCV 2 lata temu. Aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem. Odrębna własność mieszkania z księgą wieczystą oraz udziały w gruntach.

Sprzedam Mieszkanie Wrocław, ul. Białodrzewna, 71 m2
9
Zasłyszane... / Odp: Co to jest
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gogo dnia Marzec 26, 2017, 21:07:15 »
Daruj, lecz to mi wygląda bardziej na ochronę okna piwnicznego niż na doświetlenie. Tak na chłopski rozum to ścianka jest mocno za wysoka - to po pierwsze.
A po drugie to nasi po wojnie adaptując ten budynek do wiadomych celów i mając na względzie to co mówisz, zastosowali by jakieś odblaskowe okładziny lub to pomalowali by czymś odblaskowym. Lub odpowiednim rodzajem tynku otynkowali, w końcu tą instytucje na to - swego czasu było stać, dzisiaj niekoniecznie.

Być może nie znam się na sprawach budowlanych, lecz porównując to co napisałeś z tym co widać jeżeli chodzi o doświetlenie piwnic, to jakoś mi to ( doświetlenie ) nijak tu nie pasuje.
10
Zasłyszane... / Odp: Co to jest
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Wolf dnia Marzec 26, 2017, 10:22:05 »
Za czasów Wilhelma, tego jeszcze nie było. Na jednym ze zdjęć widać pogrubioną ścianę, zdecydowanie na potrzeby LS, na drugim zdjęciu, zwykłe doświetlenie piwnic.
Strony: [1] 2 3 ... 10