Welcome, Guest. Please login or register.

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Wrocławskie Fortyfikacje / Odp: Infanterie Raum 13
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gogo dnia Wrzesień 24, 2017, 18:49:18 »
Album z ostatecznym wyglądem IR-13.

https://photos.google.com/share/AF1QipP5X9CYuITxxO9H0LdhI8Asx_pdsaDoBN-0CUzkTwveUTasIyuI0YZDWds0g65m9Q?key=bWYtTGpzYnVUOEk1a0kxbzROaE5feldPV0pLejZ3

W tym roku mnie tam nie było, lecz chyba nie ma też tam większych zmian. Nie widziałem aby nasza prasa coś na ten temat pisała.
 Poza tym nie ma nawet wzmianki o tym terenie w projektach budżetu obywatelskiego.
2
Wrocławskie Fortyfikacje / Odp: Infanterie Raum 14
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Paweł dnia Sierpień 20, 2017, 22:20:44 »
Mieszkam nie daleko tego fortu i mam kontakt z ludźmi nim zarzadzajacym. Jak się zbierze grupa chętnych to dam rade zorganizować zwiedzanie.
3
Inne / Odp: Forumowe Biuro Turystyczne
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Wolf dnia Lipiec 27, 2017, 08:26:00 »
Toruń - cena biletów kolejowych wprawdzie może być dość wygórowana, ale w dzisiejszych czasach to nie jest jedyny środek transportu. Dobrą bazą noclegową jest Fort IV, ul. Bolesława Chrobrego. Tanio i w miarę wygodnie. W gruncie rzeczy chyba taniej się nie da. A Toruń też ładne miasto, no i fortyfikacje jakieś, są w całym mieście.
4
Inne / Forumowe Biuro Turystyczne
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gogo dnia Lipiec 26, 2017, 17:06:14 »
Co prawda z taką inicjatywa należało wyskoczyć jeszcze przed wakacjami a nie w ich połowie. No cóż niekiedy pomysły wpadają do głowy trochę po niewczasie.

Chodzi o nie mniej ni więcej tylko o jakieś tanie a zarazem ciekawe namiary, na spędzanie urlopu w ciekawych miejscach w regionie lub w kraju. Oczywiście dobrze by było gdyby były to też ( lecz tak samo i w trochę luźnej formie ) miejsca związane z tematyka całego forum

A teraz tak trochę prywatnie. Zna ktoś jakąś niedrogą miejscowość na tygodniowy rodzinny pobyt? Tzn. chodzi mi w tym przypadku o miejscowość na tyle ciekawą z dobrym dojazdem z Wrocka, no i z nie za drogą bazą noclegową.
5
Inne / Odp: Strony internetowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez biz dnia Lipiec 11, 2017, 16:09:21 »
Niesamowite zdjęcia, jestem lekko w szoku...
6
Inne / Odp: Sprzedam mieszkanie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez biz dnia Lipiec 11, 2017, 16:07:43 »
Pokaże mojej siostrze, akurat jest w trakcie szukania mieszkania :)
7
Inne / Odp: Inne
« Ostatnia wiadomość wysłana przez biz dnia Lipiec 11, 2017, 16:06:20 »
A u mnie śmiga superowo :)
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gogo dnia Czerwiec 17, 2017, 10:17:46 »
Coś o Helu. Niestety HD i u mnie na kompie ten film się strasznie wlecze.

https://vod.pl/programy-tv/1000-miejsc-w-polsce-ktore-musisz-zobaczyc-hel/d4s860h
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez procredito dnia Maj 16, 2017, 11:28:42 »
Niestety żywioł jest silniejszy od nas...
10
Wrocławskie Fortyfikacje / Odp: Infanterie Raum 14
« Ostatnia wiadomość wysłana przez luki dnia Maj 15, 2017, 18:33:46 »
Niedługo będzie publikowany archiwalny plan rejonu dla 14, który wyszperałem jakiś czas temu. Zaspokajając Twoją ciekawość napiszę tylko, że działka forteczna była nieznacznie większa od obecnej (obejmowała staw zbierający wodę z odwodnienia terenu). Obecne ma 0,76 ha, miała około 0,9 ha.
Kontakt złapiesz z "Gremium" bez problemu np. w piątki wieczorem, w soboty - jak są na terenie. Z tym, że schron do nich nie należy i mają tylko domek.
Strony: [1] 2 3 ... 10